Wynajem samochodów w Gdańsku – ile to kosztuje i jaki samochód wybrać?

Wynajem samochodów w Gdańsku – ile to kosztuje i jaki samochód wybrać?

Nie każda osoba, która lubi podróże, kupuje od razu własny samochód. Bardzo często lepiej skorzystać z wynajmu, który w dzisiejszych czasach staje się coraz popularniejszym rozwiązaniem, ponieważ stanowi najszybszy sposób na komfortowe i tanie podróżowanie. Nie wiąże się ponadto ze skomplikowanymi formalnościami i nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Wynajem samochodów – klienci

Jeszcze do niedawna głównymi klientami wypożyczalni byli biznesmeni udający się w podróż służbową. Obecnie rynek wynajmu samochodów rozwija się bardzo dynamicznie, co skutkuje przybywaniem nowych klientów indywidualnych, podróżujących prywatnie. Jest to bardzo wygodna opcja, która nie wymaga skomplikowanych formalności. Umowę podpisuje się na określony czas, po upływie którego można wymienić samochód na inny (bez konieczności angażowania sporej gotówki potrzebnej na zakup nowego pojazdu). Koszt wynajmu samochodu jest niski i stały, często nie wymaga wpłacenia kaucji, a wybór dostępnych marek jest naprawdę imponujący. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie https://carfree.com.pl/.

Warunki wynajmu samochodów w Gdańsku

W Gdańsku funkcjonuje wiele wypożyczalni samochodów, m.in. Carfree, należąca do jednej z najprężniej rozwijających się sieci w naszym kraju. Jej siedziba znajduje się w Warszawie, ale filie rozmieszczone są praktycznie w każdym większym mieście. Na stronie carfree.pl można zapoznać się bliżej z ofertą wynajmu, a ponadto dokonać rezerwacji on-line. Firma oferuje umowy krótko-, średnio- i długoterminowe. Wynajem długoterminowy, z którego najczęściej korzystają firmy i instytucje, umożliwia użytkowanie samochodu przez okres od 2 do 5 lat przy niskich i stałych opłatach miesięcznych. Cała oferta jest naprawdę bogata i zróżnicowana: począwszy od najtańszych samochodów typu Fiat Panda, poprzez Vany, a skończywszy na busach i samochodach dostawczych. Warunki kontraktu są proste i czytelne, nie wymagające wielu formalności. Wystarczy wybrać odpowiedni model pojazdu i podpisać umowę. Wpłacenie kaucji nie jest konieczne (wyjątek stanowi Mercedes A45 AMG automat).

Ile to kosztuje?

Cena wynajmu jest zróżnicowana, w zależności od wybranego modelu pojazdu i czasu trwania umowy. Samochody, ze względu na swoją klasę, zostały podzielone na segmenty, co ułatwia orientację w przedziałach cenowych. Przykładowo, klienci zainteresowani najtańszą ofertą, poszukują samochodów w segmencie A, w którym już za kilkadziesiąt złotych można wynająć na całą dobę Fiata Punto, Hyundai, czy Skodę Citigo. Osoby bardziej wymagające, poszukujące pojazdów wysokiej klasy, poruszają się w segmencie C+, SUV, D, czy D+, gdzie ceny zaczynają się od 100 zł. Na należy szczególnie należy zwrócić przed podpisaniem umowy, aby dołączyć do rzeszy zadowolonych klientów? Warto sprawdzić, czy w cenie wynajmu znajduje się opcja podstawienia pojazdu na lotnisko lub w inne, wybrane przez klienta miejsce. Niektóre wypożyczalnie oferują tego typu usługę odpłatnie. Warto również mieć na uwadze, że wyposażenie pojazdu w fotelik dziecięcy lub nawigację GPS także będzie się wiązało z koniecznością uiszczenia niewielkiej dopłaty.

Wybór samochodów w Gdańsku

Wysoko kwalifikowana kadra pracownicza firmy Carfree chętnie udziela pomocy klientom przy wyborze odpowiedniej klasy i modelu samochodu oraz optymalnej oferty, dostosowanej do ich potrzeb i możliwości finansowych. A naprawdę jest w czym wybierać – dostępne są zarówno samochody dostawcze (Citroen Berlingo L2/3M3/3OS oraz Jumper L4H2, Peugeot Partner L2/3M3/3OS oraz Boxer L4H2 i H3), jak i eleganckie, luksusowe modele – np. Volvo XC60 czy BMW 520D z silnikiem Diesla, obydwa o dużej pojemności i wysokiej mocy, które zużywają mało paliwa. Na klientów poszukujących samochodów do celów turystycznych czeka bogaty wybór pojazdów o nowoczesnej linii nadwozia i ekonomicznym zużyciu paliwa – np. Skoda Citigo, Skoda Fabia, czy Ford Fiesta. Dla osób podróżujących z rodziną firma oferuje szeroki wybór Vanów (Citroen C4 Grand Picasso, Ford Focus Kombi, Hyundai I30 Kombi czy Opel Astra Kombi), a nawet busy 9-osobowe (Opel Vivaro Long oraz Toyota Proace Long).

Wynajęcie samochodu jest w wielu sytuacjach doskonałym sposobem na komfortowe i tanie podróżowanie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Gadu-Gadu Live
  • Gwar
  • Google Bookmarks
  • Pinger
  • Śledzik
  • Sfora
  • Wahacz