“Wiosenna kontrola” w Seacie

“Wiosenna kontrola” w Seacie

To już kolejna wspólna akcja promocyjna Iberia Motor Company S.A., generalnego importera samochodów marki SEAT na Polskę i firmy Shell. Każdy kierowca w trakcie trwania akcji, czyli w dniach od 20 marca do 18 kwietnia 2010 roku może skorzystać z atrakcyjnych upustów, przygotowanych specjalnie na potrzeby akcji „Wiosenna kontrola”.


Wszystkim Klientom, którzy skorzystają z zaproszenia na akcję „Wiosenna Kontrola” proponujemy wykonanie szeregu usług serwisowych za jedyne 99 zł brutto. Usługa obejmuje:
– dokładne umycie pojazdu oraz usunięcie soli
– szczegółową ocenę stanu powłoki lakierniczej, w celu ewentualnego odkrycia ubytków lakieru powstałych podczas jazdy po zaśnieżonych drogach
– kontrole zawieszenia, ponieważ trudne warunki zimowe mogły spowodować uszkodzenie niektórych jego elementów
– sprawdzenie układu wydechowego
– kontrola stanu technicznego hamulców
– weryfikacja odczytów komputera sterującego pojazdu
– weryfikacja działania świateł zewnętrznych
– ocena skuteczności oczyszczania szyb przednich i tylnych, gdyż podczas zimy pióra wycieraczek często ulegają bardzo szybkiemu zużyciu
Szczegółowy wykaz czynności „Wiosennej kontroli” znajduje się również na stronie: http://serwis.seat.pl/

Dodatkowo Autoryzowane Stacje Obsługi SEAT-a oferują Klientom również inne usługi serwisowe w atrakcyjnej cenie. W promocyjnej ofercie znajdują się m.in.:
– Czyszczenie, inaczej mówiąc, odgrzybianie układu klimatyzacji w cenie 89 zł brutto
– Przedłużenie ubezpieczenia Assistance w atrakcyjnej cenie, za jedyne 89 zł brutto
– Rabat w wysokości od 150 zł na przegląd okresowy samochodu, dla Klientów, korzystających z „Wiosennej kontroli”

W ramach akcji „Wiosenna kontrola” Klienci mogą również skorzystać z bogatej oferty oryginalnych akcesoriów i części zamiennych SEAT. Przy tej okazji otrzymają oni 20% rabatu na wybrane części SEAT-a, które zostaną użyte do usunięcia usterek odnalezionych podczas “Wiosennej kontroli”. Oferowane są również w niskich cenach opony i felgi.

Aby skorzystać z promocji wystarczy skontaktować się z wybranym Serwisem SEAT-a lub udać się do najbliższej Autoryzowanej Stacji Obsługi SEAT-a. Szczegółowy opis promocji dostępny jest na stronie www.seat.pl http://serwis.seat.pl Informacji o akcji udzieli również infolinia SEAT-a pod nr tel.: 0 801 666 999 (Koszt połączenia wg taryfy operatora jak za połączenie lokalne).

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Gadu-Gadu Live
  • Gwar
  • Google Bookmarks
  • Pinger
  • Śledzik
  • Sfora
  • Wahacz