Czym zachwyci się fan motoryzacji na prezent na 40 urodziny?

Czym zachwyci się fan motoryzacji na prezent na 40 urodziny?

Czterdzieste urodziny to wyjątkowy moment w życiu mężczyzny, który zwykle ma już ustabilizowaną sytuację życiową. Jednocześnie przecież wciąż ma wystarczająco dużo energii, by podejmować nowe wyzwania! Jeśli mężczyzna żywo interesuje się motoryzacją, warto na tę wyjątkową okazję podarować mu prezent tematyczny. Jakie są możliwości?

Postaw na oryginalność

Na rynku można znaleźć sporo gadżetów dedykowanych fanom motoryzacji – breloczek z logo marki samochodowej czy pendrive w kształcie bolidu F1. Te akcesoria być może przypadną solenizantowi do gustu, jednak raczej nie zapadną mu w pamięć do końca życia.

Dobrą alternatywą, która wywrze na obdarowanym duże wrażenie, może być zafundowanie chłopakowi, mężowi czy znajomemu wyjątkowego przeżycia, jak na przykład przejażdżka samochodem terenowym. Sporą dawkę świetnych pomysłów na prezent dla 40-latka można znaleźć na stronie https://prezentmarzen.com/.

Poniżej znajdziesz kilka inspiracji na prezent dla fana motoryzacji!

Jazda OFF ROAD

Ciekawą opcją może być podarowanie czterdziestolatkowi jazdę OFF ROAD, czyli po nieutwardzonych drogach. To wyjątkowe przeżycie, nawet dla wytrawnego kierowcy, gdyż jazda po bezdrożach to doświadczenie znacznie różniące się od codziennego przemierzania kilometrów po ulicach miasta. Podczas jazdy kierowca musi pokonać wiele przeszkód, takich jak choćby wąwozy, wzniesienia czy błotniste i piaszczyste tereny.

Jazda samochodem terenowym z napędem 4×4 z pewnością okaże się ekscytującym doświadczeniem, jednak przeprowadzonym w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. Samochody wykorzystywane do OFF ROAD-u są przeznaczone do jazdy w trudnym terenie, ponadto są regularnie sprawdzane i serwisowane. Przed rozpoczęciem jazdy kierowca przechodzi krótkie szkolenie, a w drodze przez cały czas jest z nim instruktor, który zasiada na miejscu pasażera.

Przejażdżka luksusowym samochodem

Prezent na urodziny: co zrobić, aby był zapamiętany na długie lata? Bez wątpienia, aby prezent na długo zapadł w pamięć obdarowanemu należy dopasować podarunek do jego zainteresowań. Chyba każdy fan motoryzacji marzy o tym, by choć raz w życiu zasiąść za kierownicą luksusowego samochodu.

Propozycją wartą rozważenia jest zafundowanie solenizantowi przejażdżki Lamborghini Gallardo czy Ferrari na go-racing.pl. Niezależnie od wybranej opcji przejazd odbywa się na terenie torów wyścigowych, dzięki czemu można choć przez chwilę poczuć się jak zawodowy kierowca. Co ważne, atrakcja jest w pełni bezpieczna, obok kierowcy siedzi doświadczony instruktor będący kierowcą rajdowym z doświadczeniem.

Kurs driftingu

Drifting jest lubiany przez miłośników motoryzacji. Mówiąc najprościej, chodzi o wprowadzanie samochodu w poślizg, jednak w pełni kontrolowany. Najlepsi zawodnicy potrafią pokonać wyznaczoną na zawodach trasę na jednym dobrze wymierzonym poślizgu. Jest to sport bardzo efektowny, zatem kurs driftingu wydaje się dobrą opcję na prezent dla 40-latka będącego fanem motoryzacji.

Kurs jest prowadzony w komfortowych i bezpiecznych warunkach, na profesjonalnym torze wyścigowym. Driftingu uczą zawodowi kierowcy z wieloletnim doświadczeniem. Kurs składa się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Podczas jazdy pojazdem ćwiczy się wprowadzanie pojazdu w poślizg, a także koordynację ruchu samochodu. Taki prezent z pewnością na długo zostanie w pamięci obdarowanego.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Gadu-Gadu Live
  • Gwar
  • Google Bookmarks
  • Pinger
  • Śledzik
  • Sfora
  • Wahacz