Nowy Golf już za 330zł miesięcznie!

Nowy Golf już za 330zł miesięcznie!

Za sprawą Programu Finansowego EasyDrive stereotypowe przekonanie o wysokiej cenie zakupu nowych Volkswagenów przestaje obowiązywać. Od tej pory, klienci salonów Volkswagena nie muszą troszczyć się ani o cenę samochodu, ani o wysokie miesięczne raty, ani nawet o późniejszą sprzedaż używanego auta. Program EasyDrive nie tylko gwarantuje niskie koszty nabycia dowolnego modelu Volkswagena (od małego up!-a aż po dużego SUV-a – Touarega), ale również niską ratę w kredycie lub leasingu i zwrot używanego samochodu do dealera z gwarantowaną ceną odkupu.

Na przykład kompaktowego Golfa z 85-konnym silnikiem 1.2 TSI i z wyposażeniem Trendline, którego cena wynosi 62.590 zł, można mieć już za 626 zł miesięcznie. Przeznaczając na miesięczną ratę tylko 245 zł więcej można zostać użytkownikiem 122-konnego Tiguana, napędzanego silnikiem 1.4 TSI. W wersji Trend&Fun popularny crossover Volkswagena kosztuje 87.080 zł (z rabatem w wysokości 10.000 zł). Za 908 zł miesięcznie z salonu można wyjechać nowym Passatem z silnikiem TSI o mocy 125 KM (w wersji Trendline), który kosztuje 90.790 zł.

Powyższe przykłady dotyczą nabycia samochodów na kredyt w programie EasyDrive, przy wpłacie 30 procent wartości pojazdu, okres finansowania to 4 lata, założony został limit przebiegu 20.000 km na rok. Co ważne, na etapie wyboru wersji danego modelu klienci nie są w żaden sposób ograniczeni i mogą wybierać spośród wszystkich dostępnych odmian silnikowych i poziomów wyposażenia.

O wysokości pierwszej wpłaty (w przypadku kredytu od 0 do 30% wartości samochodu, a przy leasingu od 10% do 45%) również decyduje klient. W wypadku wszystkich modeli miesięczne raty są bardzo niskie w porównaniu do rat klasycznych kredytów samochodowych dzięki temu, że przez 3 lub 4 lata w miesięcznych ratach spłaca się jedynie utratę wartości auta. Pod koniec trwania bardzo elastycznej umowy kredytowej, klient ma do wyboru trzy opcje jej zakończenia – zwrot używanego samochodu do dealera z gwarantowaną ceną odkupu i zmianę auta na nowe, jednorazową spłatę gwarantowanej ceny odkupu lub jej spłatę w systemie ratalnym.

Dodatkowymi zaletami oferty EasyDrive są bardzo atrakcyjne stawki ubezpieczenia, wliczone w kwotę kredytu lub leasingu, i fakt, że na decyzję kredytową lub leasingową czeka się maksymalnie 1,5 godziny.

Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej oraz u dealerów Volkswagena.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Gadu-Gadu Live
  • Gwar
  • Google Bookmarks
  • Pinger
  • Śledzik
  • Sfora
  • Wahacz