Skoda doceniona przez branżę flotową

Skoda doceniona przez branżę flotową

Skoda Auto Polska S.A. za działalność w 2009 roku została wyróżniona statuetką Budowniczego Rynku Flotowego. Nagroda jest przyznawana przez magazyn branżowy “Flota”.


Ceremonia wręczenia statuetek Budowniczych Rynku Flotowego odbyła się pod koniec 2009 roku, podczas dorocznego spotkania branży flotowej Fleet & Business Day 2009 w Warszawie. Wyróżnienia trafiły do firm, które na rynku flotowym odnoszą liczne sukcesy W 2009 roku były to m.in. koncerny motoryzacyjne, firmy oferujące usługi car fleet management, firmy leasingowe, ubezpieczeniowe oraz oferujące rozwiązania telematyczne.

“Doceniając postęp, jaki obserwujemy w ciągu ostatnich lat na polskim rynku flotowym, wyróżniliśmy jego budowniczych, czyli te podmioty, które aktywnie wpływały na jego rozwój. Wśród nagrodzonych nie mogło zabraknąć firmy Škoda Auto Polska S.A., której Zespół Flotowy już od 15 lat działa na polskim rynku””– powiedział Sebastian Śliwieński, Redaktor Naczelny miesięcznika Flota, najstarszego na polskim rynku czasopisma flotowego.

“Podczas oceny kandydatów do nagrody duże znaczenie miał fakt, iż Škoda – dbając o klientów flotowych – nie tylko dostarcza im cieszące się uznaniem samochody, ale też stworzyła dedykowany Serwisowy Program Flotowy. Wkrótce pojawi się również wydzielona strona internetowa oraz newsletter flotowy.” – dodał Sebastian Śliwieński.

Tomasz Koter – Kierownik Zespołu Sprzedaży Flotowej Skoda Auto Polska S.A. tak mówi o osiągnięciach Škody na rynku flotowym: “Cieszymy się, że nasze działania na rynku flotowym zostały docenione. Auta flotowe wyróżniają się cechami, które w opinii użytkowników decydują o ich wszechstronności. Mam tu na myśli wielkość bagażnika, oszczędne jednostki napędowe, czy ponadczasową stylistykę. Ale to nie jedyne “mocne strony” takich samochodów. Przede wszystkim chciałbym wspomnieć o korzystnych warunkach zakupu i serwisowym programie flotowym, dedykowanym do obsługi samochodów flotowych. Wszystkie nasze modele są objęte takimi programami. Postaramy się zrobić co w naszej mocy, aby w przyszłym roku mieć równie znaczący wpływ na cały rynek samochodów flotowych w Polsce” – dodał Tomasz Koter.

Największą popularnością na polskim rynku w 2009 roku cieszyła się Škoda Octavia, która była również najchętniej wybieranym modelem flotowym w 2009. Całkowita sprzedaż tego modelu wyniosła 18 918 sztuk, z czego 25% stanowiły auta z “kratką”. Oprócz Octavii, z homologacją ciężarową dostępne są także pozostałe modele Škody: Superb Van, Fabia Van i Fabia Van+, Yeti Premia, a także Roomster Premia oraz Praktik.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Gadu-Gadu Live
  • Gwar
  • Google Bookmarks
  • Pinger
  • Śledzik
  • Sfora
  • Wahacz