Škoda Roomster Biker

Škoda Roomster Biker

Najnowszy model akcyjny Škoda Roomster Biker w szczególny sposób nawiązuje do sportowej tradycji Škody – jej zaangażowania w kolarstwo i wieloletniej roli koncernu jako sponsora wyścigu Tour de France.

Skoda Roomster

Od 2004 roku Škoda Auto jest oficjalnym partnerem słynnego wyścigu oraz członkiem prestiżowego klubu Tour De France. W październiku zeszłego roku przedłużyła swoją umowę partnerską o kolejne 4 lata. Jako jeden ze sponsorów wyścigu Škoda będzie dostarczać na potrzeby zawodów potężna flotę samochodową złożoną z modeli Fabia, Octavia, Superb oraz Roomster aż do 2011 roku.

Tegoroczny Tour de France startuje w sobotę 5 lipca w mieście Brest, a zakończy się w Paryżu 27 lipca. Dziewięćdziesiąta piąta edycja wyścigu będzie obejmowała 21 etapów na łącznym dystansie 3 500 kilometrów.

W nawiązaniu do wspomnianej sportowej tradycji Škody powstała wyjątkowa wersja modelu Škoda Roomster, oferowana w serii limitowanej pod nazwą Roomster Biker. Najnowszy model zachwyca wieloma oryginalnymi elementami, charakterystycznymi wyłącznie dla swojej wersji: Sportowymi fotelami z tapicerką “Biker” ozdobionymi elementami w kolorze żółtym i motywem graficznym “Biker”, dywanikami podłogowymi z obszyciem w kolorze żółtym i motywem graficznym “Biker”, osłoną dźwigni zmiany biegów i hamulca ręcznego wzbogaconą elementami wykończenia w kolorze żółtym oraz trójramienną sportową kierownicą w pakiecie skórzanym i aluminiowym emblematem graficznym “Biker”. Te unikalne detale sprawiają, że Škoda Roomster Biker w szczególny sposób wyróżnia się wśród innych samochodów.

Już wyposażenie podstawowe tego modelu prezentuje się bardzo komfortowo – półautomatyczna klimatyzacja Climatic z funkcją chłodzenia schowka, zdalnie sterowany centralny zamek z systemem zabezpieczającym SAFE, przednie i boczne poduszki powietrzne dla kierowcy i pasażera, systemy bezpieczeństwa ABS, MSR i Dual Rate, elektrycznie sterowane szyby przednie, elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, przyciemniane szyby i wiele innych dodatków. Charakterystycznym elementem modelu Roomster Biker jest rozszerzony pakiet schowków, który zawiera: schowki pod fotelami przednimi, ramki na nadkolach w bagażniku, schowki w drzwiach tylnych, elastyczną listwę mocującą w bagażniku oraz schowek na okulary. Przednie listwy progowe ozdobiono metalowymi wstawkami z logo “Roomster”. Dodatkowo można doposażyć samochód w opcje, które szczególnie spodobają się klientom lubiącym spędzać aktywnie czas: uchwyt do przewożenia rowerów w bagażniku, srebrzyste relingi i dach panoramiczny. W gamie jednostek napędowych klienci mają do wyboru dwa silniki benzynowe: 1.4 63kW, 1.6 16V 77kW i dwa wysokoprężne: 1.4 TDI 59kW i 1.9 TDI 77kW.

źródło: Skoda Polska

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Gadu-Gadu Live
  • Gwar
  • Google Bookmarks
  • Pinger
  • Śledzik
  • Sfora
  • Wahacz